Styrelsen

Du är alltid välkommen att höra av dig till oss!

Mail till Hallands Kyrkosångsförbund: 
ksf.halland@bahnhof.se

Ordförande:
Elisabeth Almqvist Hansson
elisabeth.almqvist@svenskakyrkan.se  

Vice ordförande:
Eva Johbarn
eva.johbarn@svenskakyrkan.se

Sekreterare:
Birgitta Eliasson
birgitta.eliasson@svenskakyrkan.se

Kassör:
Sven Hansson
svehan@bahnhof.se

Förbundsdirigenter:
Kim Lundberg
kim.lundberg@svenskakyrkan.se

Sten Rolandsson
sten.rolandsson@svenskakyrkan.se

Övriga ledamöter:
Jacqueline Daneberg
jacqueline.daneberg@svenskakyrkan.se 

Lisbeth Torwald
lisbeth.torwald@svenskakyrkan.se

Ragnar Muhl
ragnar.muhl@telia.com

Suppleanter:
Ann Möllerström
kantorann@telia.com

Stefan Rosén
essrosen@hotmail.com

Monica Wall
wall.linnarp@telia.com

 

 

Denna sidan använder cookies, genom att fortsätta godkänner du användandet av cookies.